LEMONISAL pro udržení hygieny 500ml

Citrusy nám nabízí široké spektrum účinků.

Od chutného obohacení jídelníčku o vitamíny po éterické oleje získávané z jejich kůry. Citrusový extrakt vzniká lisováním a filtrací materiálu vzniklého po získávání ovocného džusu. Nejsou používána žádná chemická extrakční činidla. Tato surovina doplněná o kyselinu mléčnou, citronovou a glycerin slouží díky svým účinkům jako přirozený konzervant. Má potravinářskou kvalitu. Nejedná se o potravinu ani doplněk stravy.
Extrakt je vhodný pro udržení hygieny domácnosti, omývání ovoce a zeleniny, krabiček na potraviny, květináčů a zahrádkářského náčiní apod. Můžete s ním ošetřit zvířecí misky, terária. Po ošetření opláchněte čistou vodou. Hodí se pro výrobu domácích kosmetických přípravků či sanitačních přípravků na ruce (mycí gely, mýdla). 
Extrakt z přírodních surovin je kyselého pH, bez vůně a bez zápachu. Má světle hnědou barvu, lehký zákal není vadou přípravku a nemá vliv na účinnost.

Citrusový extrakt nabízíme v ředění 5 %, v této koncentraci je přímo použitelný. Lze dále ředit, konzervační účinky si uchovává při 3násobném ředění.

Kosmetické alergeny: stopy citralu a limonenu

Kód: 261
310 Kč
LEMONISAL pro udržení hygieny 500ml